Absorbér vlhkosti šedý + 5x náplň 500 g

Absorbér vlhkosti šedý  + 5x náplň 500 g
Bohužel, tento produkt momentálně neprodáváme.
Chcete upozornit, až bude dostupný?

Absorbér vlhkosti snižuje obsah vody ve vzduchu na optimální úroveň 55 - 60%. Jakmile je tato úroveň dosažena, proces absorpce vlhkosti se zastaví a pokračuje, jakmile se vlhkost zvýší. Během vaření, během sprchování nebo i během sušení prádla se do vzduchu dostane vlhkost, která může negativně ovlivnit vaši domácnost. Snadno tuto vlhkost objevíte na oknech nebo na stěně u okna. Zvýšena vlhkost může negativně ovlivnit vaše zdraví, což může vést až k alergii na vlhkost nebo se může tvořit plíseň na stěnách.

Absorbér zabraňuje:
- hromadění vlhkosti a kondenzaci
- vytvoření zatuchlého zápach
- rzi, korozi, plísni 
- zamlžení oken
- loupání tapet

Absorbér odstraňuje přebytečnou vlhkost ze vzduchu a poté ji shromažďuje ve formě kapaliny, která se hromadí ve dně nádoby. Sáček obsahuje granule, které absorbují vlhkost. Zpočátku se voda shromažďuje v sáčku, což způsobuje, že vložka je těžší a kameny, později se začne kondenzovat do nádoby. Proces absorpce začíná okamžitě.

 V místnostech s omezeným větráním funguje jeden granulát po dobu až 3 měsíců. Pro ochranu prostoru do 20 m2 doporučujeme použít jeden zásobník. Pro větší místnosti se doporučuje použít několik absorbérů místo jednoho většího. 

V balení je absorvér + 5 x 500g náplň.

 

K tomuto zboží se také hodí

Podobné zboží

Oválné zrcadlo MILO černé

Oválné zrcadlo MILO černé

Do 5-10 dnů u vás
985 Kč
Stojan na ručníky - bílá

Stojan na ručníky - bílá

Do 5-10 dnů u vás
795 Kč
Kobereček CREME světle šedý

Kobereček CREME světle šedý

Do 5-10 dnů u vás
205 Kč
Nezmeškejte žádnou novinku nebo akci.
Přihlaste se k odběru newsletteru!
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace