Baterie se sprchou KLUDI JOOP! - 554260505

Baterie se sprchou KLUDI JOOP! - 554260505
Bohužel, tento produkt momentálně neprodáváme.
Chcete upozornit, až bude dostupný?
Baterie se sprchou KLUDI JOOP! - 554260505

 

Elegance, styl a čistota. Těmito hesly lze dokonale popsat vanovou a sprchovou baterii DN 15 ze série KLUDI Joop!. Stylový design baterie vychází z jemných linií a měkkých hran, jenž jsou podpořeny ručně leštěnými povrchu vnášejícími do koupelny dotek luxusu. Harmonický a diskrétní charakter vanové a sprchové baterie je umocněn jemnými válcovitými rukojeťmi a vytahovací ruční sprchou. Keramické vršky 90°, automatický přepínač mezi vnaou a sprchou či připojovací hadice G 1/2 x G 1/2 x 400 mm jsou jen některé z výhod vanové a sprchové baterie. Vanová a sprchová baterie KLUDI Joop! představuje vrcholné souznění stylového designu a spolehlivé technologie, jenž okouzlí i ty nejnáročnější uživatele.

Další parametry: stojánková montáž, čtyřotvorová montáž, válcovitá rukojeť, třída průtoku BB, zabezpečeno proti zpětnému nasátí vody, bez vanového výtoku, pro montážní blok pro vanové baterie 7479400-00 nebo montážní desku 7614846-00.

 

Barva Chrom
Instalace baterie 4-otvory
Montáž Na vanu
Se sprchou Ano
Série Kludi Joop!
Termostat Ne
Typ dva kohouty

K tomuto zboží se také hodí

Podobné zboží

Nezmeškejte žádnou novinku nebo akci.
Přihlaste se k odběru newsletteru!
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     OK   Další informace