Inspirujte se kolekcí nábytku VASAGLE

Předsíň je základem pro udělání dobrého prvního dojmu. Přivítejte své hosty ve stylové místnosti s dokonale sladěným nábytkem. Na fotografii můžete vidět lavici s úložným prostorem, která bude nápomocná zejména starším lidem během obouvání, ale také všem, kteří ocení pohodlí. Lavice má také úložný prostor pro uschování potřebného příslušenství. Dále zde vidíte stojan 3v1. Ve vrchní části slouží jako věšák na bundy a oblečení a ve spodní části jako botník s lavicí.

Lavice s úložným prostorem Vasagle Artur - 2735 Kč - ZDE
Stojan na boty a oblečení VASAGLE POMPO hnědočerný - 3299 Kč - ZDE

Další důležitou místnosti je jídelna. Zde je důležité hlavě pohodlí a praktičnost. Barový set vám umožní strávit večer s partnerem velmi příjemným způsobem. Tato moderní sestava v industriálním stylu se jednoduše stane dominantou pokoje. Navíc občerstvení nemusíte nosit z kuchyně a zpět. Stačí použít Vasagle pojízdný regál, který poslouží při přesunu pokrmů, a poté i již použitého nádobí.

Pojízdný regál VASAGLE Lenyx hnědý - 2179 Kč - ZDE
Barový set Vasagle - 4149 Kč - ZDE

Mít hezky a kvalitně vybavenou pracovnu je základ pro úspěšný den! Hlavním prvkem je stůl, u kterého strávíte celý den. Proto je důležité promyslet výběr a nedělat ukvapená rozhodnutí. Psací stůl VASAGLE Luma nadchne všechny milovníky rustikálního a industriálního stylu. Zatímco deska stolu je vyrobená z dřevotřísky s hřejivou strukturou dřeva, nohy jsou z odolného kovu. Po obou stranách stolu jsou čtyři praktické háčky, na které si můžete pověsit tašky nebo různé složky. Ke stolu je vhodné sladit také policové díly. Rohová knihovna Cora a nástěnné police Ula dokonale ozvláštní stěny pokoje a dodají jim charakter.

Psací stůl VASAGLE Luma hnědý - 2279 Kč - ZDE
Nástěnná police VASAGLE Ula hnědá - 3 kusy - 825 Kč - ZDE
Rohová knihovna VASAGLE Cora hnědá - 585 Kč - ZDE

Obývací pokoj je zaručeně hlavní místnosti domácnosti. Zde trávíte svůj volný čas s rodinou, sami, ale i s návštěnou. Proto je důležité mít pokoj skvěle a útulně vybavený. Konferenční stůl má velký úložný prostor, což zaručuje pohodlnost během používáni a také spoustu místa pro odložení nádobí. Skříňka Jess s elegantními liniemi a teplou hnědou barvou přináší do vašeho domova také osvěžující pocit. Poslouží jako knihovna i regál pro vystavení fotografií, květin a dekorací. TV stolek nabízí dostatek úložného prostoru. Stolek se hodí do retro interiéru nebo do interiéru zařízeného v industriálním či rustikálním stylu a je velice stabilní. 

Konferenční stůl Vasagle hnědý - 2279 Kč - ZDE
Skříňka VASAGLE Jess hnědá - 2405 Kč - ZDE
TV stolek VASAGLE WERO - 2395 Kč - ZDE

Úložného prostoru a regálů není v kuchyni nikdy dost. Tak proč to nepojmout stylově s regály Vasagle? Regál Aiwa vám pomůže s organizací nádobí a potravin ve vaší kuchyni. Regál se skládá z hlavní desky, čtyř otevřených polic, košíkové zásuvky a několika háčků, které slouží k zavěšení vařeček a utěrek. Regál Erin s poličkami a se 2 síťovými koši na ovoce a s 6 háčky na utěrky nebo nádobí vám usnadní vaření a každodenní život. 

Kuchyňský regál VASAGLE Aiwa hnědočerný - 2619 Kč - ZDE
Regál VASAGLE Erin hnědý - 2669 Kč - ZDE

Proměňte svou koupelnu v oázu klidu a pohody s koupelnovými skříňky Vasagle. Díky matné bílé barvě a jednoduchým liniím nábytek působí velice vzdušně a svěže. Skandinavský styl je navíc v koupelnách velmi oblibený, dokážete jej sladit s ostatními doplňky a celkovým uspořádaním místnosti.

Koupelnová skříňka Vasagle Whitney bílá - 2985 Kč - ZDE
Koupelnová skříňka VASAGLE Linda bílá - 2639 Kč - ZDE
Koupelnová skříňka VASAGLE Walla bílá - 1549 Kč - ZDE
Koupelnová skříňka Vasagle Whitney II bílá - 3139 Kč - ZDE
Koupelnová skříňka MELISSA bílá - 1549 Kč - ZDE

Mít hřejivou a útulnou ložnici je nutnost. Příjemná atmosféra a prostředí ve kterém se budete cítit dobré vám zajistí nábytek Vasagle. Botník zde můžete použit jako taburet, který má navíc i úložný prostor, do kterého můžete uschovat například ložní prádlo. Noční stolek se stane skvělým místem pro odložení knihy nebo brýlí těsně před tím, než se uložíte ke spánku. Na stojan si můžete zavěsit teplý župan a do polic uložit huňaté papuče, což oceníte obzvlášť v zimě. 

Botník s úložným boxem VASAGLE Doby hnědý - 3329 Kč - ZDE
Rustikální stolek VASAGLE hnědočerný - 1229 Kč - ZDE
Stojan na boty a oblečení VASAGLE POMPO hnědočerný - 3299 Kč - ZDE

Prohlédněte si další místnosti vybavené nábytkem Vasagle a načerpejte inspiraci. 

Nástěnná police VASAGLE Lex hnědá - 575 Kč - ZDE
Rohový regál VASAGLE hnědý - 985 Kč - ZDE

Komoda VASAGLE Ate hnědá - 3645 Kč - ZDE
Psací stůl VASAGLE OLA hnědočerný - 2235 Kč - ZDE
Lavice VASAGLE Beth hnědá - 2169 Kč - ZDE

Konferenční stolky VASAGLE Haward hnědé - 2065 Kč - ZDE 
Stolek VASAGLE hnědočerný - 829 Kč - ZDE
Komoda VASAGLE Robyn hnědá/černá - 2795 Kč - ZDE