Hlavní vlna Black Friday právě vrcholí! Do pondělní půlnoci nabízíme na celý sortiment 14% slevu. A pro vybrané produkty až 60%!

Ložnice, vaše oáza klidu

Uklidňující barevná paleta

Měkké, klidné a neutrální barvy jsou nejlepší pro navození klidné a relaxační atmosféry. Je třeba se vyhnout jasným a drsným barvám. Místo toho barevná paleta jemných zelených, modrých, šedých a bílých barev vytváří maximálně uvolněnou a uklidňující atmosféru.

 

 

Měkké osvětlení

Osvětlení ložnice by mělo být měkké a teplé. Vrstvené osvětlení, včetně stropního svítidla, stojací lampy a lampy na nočním stolku, vám pomohou nastavit osvětlení ve vašem pokoji tak, abyste vytvořili požadovaný efekt.

Například Stropní svítidlo Joe z naší nabídky, dokonale podkreslí jemnou atmosféru ložnice.

 

 

Bez nepořádku

Odstranění nepořádku v ložnici pomáhá uvolnit mysl a vytvořit pocit vizuálního klidu. To se stává nezbytností v ložnici, kam se odebíráme k odpočinku a relaxaci. Udělejte si čas na vyklizení nepotřebných věcí z ložnice a zajistěte, abyste měli dostatek úložného prostoru, abyste si své věci uspořádali a zabalili je tak, aby byly z dohledu.

Dotek přírody

Vnesení doteku přírody do interiéru může přispět k pocitu klidu ve vaší ložnici. Jedna nebo dvě rostliny dodávají prostoru přírodní, organický prvek a zároveň přispívají k vašemu zdraví tím, že čistí vzduch.

Pořiďtě si na to Sadu stojanů na květiny Rael, které dodají vašim květinám nádherný vzhled.

 

 

Teplá a pohodlná podlaha

Pokud jde o podlahy do ložnice, budete chtít podlahy, které jsou pohodlné a teplé pod nohama. Krásné podlahy z přírodního dřeva a podlahy se vzhledem dřeva jsou oblíbenými možnostmi podlah v ložnicích. Poskytují nadčasový vzhled a jsou neuvěřitelně univerzální, protože mohou doplňovat různé styly designu od současného po tradiční a od moderního po rustikální. A díky dobré izolaci vypadají hezky i hřejí. Pro další teplo a pohodlí můžete zvážit podlahové vytápění a koberce.

Nápady na zdobení ložnice

Bez ohledu na to, zda zařizujete v moderním, současném nebo vintage stylu, existuje několik nezbytností pro výzdobu ložnice, které byste mohli chtít zvážit.

Například Dekorativní akrylové zrcadlo Hex, které svým netradičním vzhledem zaujme na první pohled.

Stylové čelo postele

Ať už se jedná o čalouněné čelo ve vintage, nebo bohémském stylu, nebo o minimalistické dřevěné čelo v moderně zařízeném pokoji, tato funkce dodává ložnici jak zajímavost, tak osobitost. Je také funkční a poskytuje pohodlnou podporu zad při sezení a čtení v posteli.

V naší nabídce opravdu široký výběr postelí. Doporučujeme se například podívat na Čalouněná postel boxspring Minola, která vyniká svou zelenou barvou a pohodlnou výškou.

 

 

Pohodlný plošný koberec

Plošný koberec je perfektní způsob, jak rychle změnit vzhled a dojem z místnosti. Do ložnice zvolte měkký, pohodlný koberec v tlumených neutrálních odstínech vyrobený z přírodních materiálů. Nejenže dodává texturu a osobitost vašemu pokoji, ale je to také měkké a pohodlné uvítání pro vaše nohy, když se ráno probudíte.

U nás v Houselandu jsme si oblíbili Koberec Shaggy, který je velice příjemný.

 

Vrstvené povlečení

Jakmile najdete perfektní postel, dalším krokem je přidat pohodlné lůžkoviny. Hledejte kvalitní bavlněné nebo lněné povlečení, měkkou peřinu a nadýchané polštáře. Zvolte přírodní materiály a příjemné textury a držte se přirozených odstínů, abyste si zachovali klidné a jednoduché prostředí.

Bavlněné povlečení DecoKing Ducato ALBERO, rozhodně nešlápnete vedle a bude se vám v něm spát jako v bavlnce.