Mixéry a odšťavňovače

Odšťavňovač Modern Life 11 cm bílý
Sleva 56 %

Odšťavňovač Modern Life 11 cm bílý

Do 5-10 dnů u vás
589 Kč 259 Kč
Zobrazeno 1 až 1 z 1 položek

Perfektní nápoje a zdravé šťávy

Mixéry a odšťavňovače se staly nedílnou součástí mnoha domácností díky jejich schopnosti transformovat ovoce, zeleninu a další ingredience na lahodné nápoje a šťávy. Existuje několik druhů těchto zařízení. Mixéry jsou ideální pro smoothie, polévky a omáčky, zatímco odšťavňovače extrahují šťávu z ovoce a zeleniny a oddělují ji od dužiny. Klasickou formou jsou ještě ruční odšťavňovače, díky kterým rychle vymyčkáte šťávu z citrónu či pomeranče a hodí se tak skvěle jako pomocníci při vaření.

S mixéry můžete vytvořit rychlé a chutné koktejly, které si můžete vychutnat v pohodlí svého domova. Odšťavňovače na druhou stranu nabízejí čistou, výživnou šťávu bez konzervantů. Pro ty, kteří hledají způsob, jak získat více vitamínů a minerálů, je odšťavňovač perfektní volbou.

Ať už si připravujete zdravé smoothie nebo čerstvý džus, nezapomeňte si nápoj nalít do kvalitní skleničky. A abyste zachovali čistotu stolu, nezapomeňte pod skleničku položit podtácky. Všechny produkty u nás najdete a stačí si jen vybrat.

Snadné vrácení a reklamace

Na vrácení máte až 60 dnů

26 000 produktů

Unikátní a stylová nabídka

Doprava ZDARMA

Nad 3000 Kč jde doprava na nás

96 % spokojených zákazníků

Jejich recenze hovoří za vše