Stůl pro každou příležitost

Jídelní stoly

Jídelní stoly jsou středobodem absolutně každé jídelny, a proto by výběr nového stylového jídelního stolu měl být vaší první volbou, pokud jde o zařizování vaší jídelny. Jídelní stoly jsou k dispozici v různých velikostech a stylech a u nás v Houselandu dodáváme velký výběr i rozkládacích jídelních stolů; ideální pro menší jídelny, kde je prostor obzvláště cenný. S jídelními stoly dostupnými v různých kvalitních masivních dřevinách a moderním designu si budete jisti, že najdete něco perfektního pro váš vkus a styl.

 

Rozkládací jídelní stůl Bela hnědý

K čemu je ale nový stylový stůl bez vhodných jídelních židlí? Doporučujeme pořídit si některé jídelní židle ze stejné řady nábytku jako váš nový jídelní stůl; dodržování jednotného stylu vytváří sofistikovaný vzhled v místnosti.

 

Jídelní židle Eris antracit

Máme velké množství jídelních stolů a jídelních židlí od renomovaných značek luxusního nábytku. Prohlédněte si naši kolekci jídelních stolů a židlí ještě dnes.

Konferenční stolky

Tak funkční, tak často výběr na poslední chvíli. Sedací soupravy dostanou všechnu slávu obývacího pokoje a jistě nás udrží v pohodlí. Konferenční stolek je ale tahounem obývacího pokoje. Jsou na něm naše nápoje, dálkové ovladače, milovaná technická zařízení, vzácné drobnosti a v dobrém i zlém i naše večeře s sebou na konci dlouhého dne. Občas slouží jako stolička, psací stůl nebo stolek.

Pojďme si promluvit o výběru toho nejlepšího konferenčního stolku pro váš domov! Konferenční stolek hraje v obývacím pokoji velmi důležitou roli! Je to pracant! Konferenční stolek je kus nábytku, který může změnit vzhled místnosti! Výběr toho nejlepšího konferenčního stolku je tedy nutností!

 

Rozkládací konferenční stolek Azalea bílý/šedý

Psací stoly

Psací stoly jsou oblíbené po staletí a dnes představují skvělou, prostorově úspornou variantu do domácnosti. Ať už hledáte pro své děti něco na domácí úkoly, nebo chcete stůl, který využijete pro home office, kreativní psaní nebo občasné používání počítače, malý psací stůl je ideální. Zjistěte vše o psacích stolech a na co si dát pozor při výběru toho správného pro váš domov.

 

Psací stůl Loft dřevo/černý

Noční stolky

Při zařizování ložnice je výzdoba nočního stolku místem, kde můžete skutečně nechat zazářit svou kreativitu a vytvořit ve svém pokoji ústřední bod. Ale noční stolek do ložnice je mnohem víc než jen dekorativní prvek. Váš noční stolek je také místem, kde se styl snoubí s funkčností, takže si budete chtít vybrat takový, který bude ladit s estetikou vaší ložnice a zároveň zanechá spoustu místa a přidá úložný prostor.

 

Noční stolek MALWA M1 dub artisan

 

Prohlédněte si naši nabídku stolů, kterých máme v nabídce opravdu hodně. PROHLÉDNOUT