Vytvořte si doma teplou podzimní atmosféru

Vychutnávejte si rustikální textury

Vytvořte si útulné prostředí s rustikálním dekorem a dodejte svému domovu příjemnou atmosféru. Pomocí pletených přikrývek, povlečení z česané bavlny anebo polštářů se střapcem. Ať už se schoulíte na pohovku a pustíte si film, nebo se chystáte na spánek, pořiďte si nějaký plyšový kousek a váš odpočinek se rázem stane něčím výjimečným.

 

Prohlédněte si váza Antik

 

Zemité odstíny

Nic nevypovídá o podzimní sezóně lépe než podzimní barevná paleta. Od oranžových bytových doplňků po hořčicovou a šalvějovou zelenou, tyto trendy zemité tóny dodají vašemu domovu okamžitý lesk. Přidejte výrazné doplňky, ozdobte stěnu nebo dokonce vymalujte stěnu v těchto výrazných barvách, abyste ve svému domově navodili atmosféru tepla. Pokud se chcete jen ponořit do podzimního trendu bez velkých zásahů, přidejte špetku barvy v podobě polštářů a ozdob v obývacích pokojích a chodbách.

 

Prohlédněte si sada obrazů Kapradí 5 ks

 

Vkusné doplňky

Nechte se inspirovat přírodními vibracemi a vneste do svého domova trochu zeleně. Květiny a fauna, které vydrží po celý život. Vneste do svého domova závan čerstvého vzduchu, závěsné rostliny eukalyptu, palmy a rostliny, doplní zemité odstíny sezóny.

 

Kovové doplňky

K podzimní dekoraci vypadají skvěle všechny kovové vázy a velké mísy, ale především mosaz a růžové zlato.

 

Prohlédněte si designová mísa Zack

 

Jemné osvětlení

Vytvořte si pohodovou náladu a proměňte svůj domov pomocí nápadů na ambientní osvětlení. Ztlumte světls a vyměňte jasná bílá světla za měkké a teplé osvětlení stolních a stojacích lamp. V ložnicích a menších prostorech pečlivě zavěste dekorativní osvětlení, aby váš prostor získal bohatou záři.

 

Prohlédněte si stojací lampa Maçka Ceviz

 

Podzimní vůně

Nic nám nepřipomene podzim tak jako vůně čerstvého perníku, dýňového koření, lesních plodů a třešní. Pokud byste raději vynechali pečení, vytvořte si tytéž svěží vůně doma pomocí krásných vonných svíček, difuzérů a olejů. Nejlepší na tom, když si tyto nádherné vůně přenesete do svého domova, je, že si užijete lahodnou vůni těchto lahodných dobrot pokaždé, když vejdete do místnosti – špatná zpráva je, že je nebudete moci jíst!

 

Přidejte měkký nábytek

Chcete-li skutečně vytvořit útulný domov pro podzimní měsíce, musíte přidat pohodlí. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, je například přidáním koberečků, polštářů a přikrývek. Měkké je nutností, protože k ní přirozeně tíhneme za chladných, temných nocí.

  • Koberce

Pokud máte doma dřevěnou nebo dlážděnou podlahu, koberce okamžitě dodají vašemu pokoji útulný pocit. Pokud již koberec máte, představte si, další koberec jako přidání vrstev pro ještě více tepla.

 

Prohlédněte si koberec Shaggy Alameda

 

  • Polštáře

Nyní buď jste milovníkem nebo polštáře nenávidíte! Chcete-li však vytvořit útulnější atmosféru, můžete ke stávajícím polštářům přidat pletené nebo nadýchanější polštáře. Velké pletené polštáře jsou robustní a měkké, což jsou dvě nezbytnosti pro dosažení dokonalého pohodlí během podzimních měsíců.

 

Prohlédněte si sada dvou povlaků na polštář AmeliaHome Oxfords Pyramidy 

 

  • Deky

Ty jsou nutností!

I když jede topení na plný výkon, pořád si přes sebe rádi přetahujeme deku, když jsem schouleni při sledování filmu. Přikrývky jsou skvělé jako doplňky na opěradlo/područky vaší pohovky nebo křesel, ale s přechodem do podzimních měsíců je skvělé, že je můžete využít k zahřátí.

Tip: Například super měkká světlá deka by vypadala skvěle s tlustou pletenou dekou navrstvenou přes vršek. Můžete použít různé odstíny jedné barvy nebo dokonce kontrastní barvy, aby vyhovovaly vašemu stylu.

 

Prohlédněte si deka z mikrovlákna DecoKing Henry