Bonelová matrace ALBA

Bonelová matrace ALBA
Doprava ZDARMA
Do týdne u vás
3 709 Kč
Bonelová matrace ALBA

V matraci ALBA jsou základem bonelové pružiny, které jsou vyrobeny z vysoce kvalitního drátu se zvýšenou odolností. Zajišťují správnou cirkulaci vzduchu. Během každého pohybu pružiny je vzduch "čerpán" dovnitř. Kromě pružin byla použita profilovaná 7zónová HR pěna, která se vyznačuje mimořádnou trvanlivostí a odolností proti deformaci. Další výhodou pěny je její porézní struktura, která zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, čímž výrazně zabraňuje vzniku plísní.
Specifikace: tvrdost: H2 středně měkká, tloušťka: 13 cm
Složení: profilovaná pěna N25: 2 cm, tloušťka potahu: 1 cm, výška pružin: 10 cm

Potah matrace
Potah matrace s membránovou strukturou byl vyroben z nejkvalitnějších prvotřídních hypoalergenních materiálů, poskytujících výjimečnou měkkost, svěžest a mimořádný komfort při používání. Struktura materiálu, ze kterého byl potah vyroben, zajišťuje dostatečné větrání a správné proudění vzduchu v matraci. Chrání před pronikáním nečistot do matrace, chrání před pronikáním bakterií, plísní a roztočů. Potah má ušitý zip, který umožňuje snadné vyjmutí pro praní.

Vlastnosti: antialergický, prodyšný, jemný na dotek, odolný vůči nečistotám, odolný proti roztažení, zajišťuje dobrou ventilaci, pratelný při 30 ° C

Složení matrace


BONELOVÉ PRUŽINY
Vyrobeny z vysoce kvalitního drátu s dlouhou životností, zajišťují správnou cirkulaci vzduchu. Vyznačují se tím, že čím silnější je tlak, tím větší odpor vytváří povrch pružiny. Pokud je tlak nízký, má pružina relativně malý odpor.

FLEXIBILNÍ PĚNA HR N2538
Profilovaný povrch rozděluje matraci do 7 zón a zajišťuje perfektní přizpůsobení tvaru těla. Flexibilní pěna N2538 se vyznačuje zvýšenou flexibilitou, která výrazně zvyšuje pohodlí při používání a prodlužuje životnost matrace. Tento materiál se vyznačuje mimořádnou trvanlivostí a odolností proti deformaci. Další výhodou pěny je její porézní struktura, která zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu, která zabraňuje vývoji plísní.

PLSTĚNÁ VLOŽKA
Přírodní vložka, která odděluje pružinovou vrstvu od pěnové vrstvy. Přírodní plsť může výrazně prodloužit životnost matrace, ale také posiluje její konstrukci. Výhodou plsti je také vysoká flexibilita a přilnavost k povrchu.

K tomuto zboží se také hodí

Povlaky na polštáře Amber modré

Povlaky na polštáře Amber modré

Do 7-14 dnů u vás
359 Kč
Povlak na polštář Ofélie I stříbrný
Novinka

Povlak na polštář Ofélie I stříbrný

Do 7-14 dnů u vás
365 Kč
Polštář FIORE

Polštář FIORE

Do týdne u vás
1 115 Kč

Podobné zboží

Pěnová matrace MIC

Pěnová matrace MIC

Do týdne u vás
3 925 Kč
Pěnová matrace MILETO

Pěnová matrace MILETO

Do týdne u vás
3 275 Kč
Kapesní matrace  TREVISO 4KIDS

Kapesní matrace TREVISO 4KIDS

Do týdne u vás
2 795 Kč
Pěnová matrace BABY COCO 2

Pěnová matrace BABY COCO 2

Do týdne u vás
2 125 Kč
Nezmeškejte žádnou novinku nebo akci.
Přihlaste se k odběru newsletteru!