Spolupráce

Otevíráme dveře Houselandu novým partnerům!

Jste výrobce, nebo dodavatel?

Naše nabídka produktů je různorodá a plná zajímavých kousků do bytu, domu, kanceláře, na zahradu i terasu. Chcete mezi nimi mít i své výrobky?

Kontaktujte nás. Rádi doplníme e-shop o produkty blízké našemu sortimentu i srdci a potřebám našich zákazníků. Pokud najdeme společnou řeč, plácneme si.

Jste výrobce, nebo dodavatel?

Jste architekt, nebo řemeslník?

Vykouzlíte z bytu či domu skutečný domov? Vybavíte interiér nábytkem a doplňky, aby vznikl útulný prostor? Nebo děláte čest některému z řemesel a chtěli byste odebírat naše zboží? Pojďme to dát (velko)obchodně dohromady.

Získáte stabilní slevy na produkty, individuální podmínky spolupráce a spoustu dalších výhod. Využijte naší nabídky a zlepšete svou pozici na trhu.

Jste architekt, nebo řemeslník?

Máte kamennou prodejnu?

Provozujete menší, nebo větší obchůdek a hledáte jedinečné výrobky, které by podpořily vaše prodeje a zvedly tržby? Pak jste tady správně.

Spojte se s námi. Pobavíme se o možnostech velkoobchodní spolupráce a najdeme cestu, jak docílit toho, aby byla přínosná pro obě strany, dávala smysl a přinášela tržby.

Máte kamennou prodejnu?

Jste z médií nebo marketingu?

Pracujete v magazínu, píšete blog, jste marketingoví specialisté nebo influenceři na Instagramu a rádi byste propagovali naše produkty? Děkujeme, toho si ceníme!

Napište nám. My se vám ozveme zpět, abychom společně doladili představu o spolupráci.

Jste z médií nebo marketingu?

Za zeptání nic nedáte

E-mail

spoluprace@houseland.cz

pro marketingovou
spolupráci a dodavatele

E-mail

B2B@houseland.cz

pro velkoobchodní partnery