Čalounění na míru

Padla vám do oka vysněná sedačka, jenže byste si ji přáli v jiné barvě, anebo byste preferovali jinou strukturu látky? Anebo máte vybráno, ale rádi byste si osahali danou látku a viděli barvu reálně?

Žádný problém! Pro vybrané značky pohovek a sedacích souprav nabízíme možnost individuálního výběru barvy i látky dle vašeho gusta, popřípadě jsme schopni zaslat konkrétní vzorek látky pro produkt, který jste si vybrali.

Dopřejte si za dostupnou cenu vysněnou sedačku bez kompromisu!


Africa
Alcala
Amon
Atocha
Aura
Bahama
Centaur
Coral
Frido
Gerra
Gomera
Haiti
Herbi
Kamet
Lawa
Lobox
Makalu
Mantana
Poso
Soft
a mnoho
dalších...Jak to funguje?

Jak to funguje?
  1. Vyberte si z naší nabídky pohovku nebo sedačku, která vám vyhovuje svým stylem a rozměry.
  2. Dejte nám vědět, jaký produkt jste si vybrali s informací, že máte zájem o službu látky na míru.
    Kontaktovat nás můžete na info@houseland.cz nebo se nám ozvěte telefonicky na +420 555 333 235.
    Můžete se také po předchozí domluvě zastavit k nám na firmu a vzorníky látek si prohlédnout osobně.
  3. Máte-li již konkrétní požadavky na materiál, barvu nebo kvalitu látky, probereme to s vámi a zašleme vám zdarma vhodné vzorníky látek na vaši adresu. Stejně tak učiníme i v případě, kdy bližší představu o barvě či látce nemáte, ale rádi byste si vzorníky prohlédli a látky si osahali. A pomůžeme vám i v případě, že máte vybrán konkrétní produkt, ale chcete si na látku sáhnout a vidět, jak vypadá barva tkaniny naživo.
  4. V pohodlí domova si vyberete, zda vám nějaká látka či konkrétní barva padla do oka. Pokud ano, stačí nás opět kontaktovat a naše kolegyně s vámi dořeší již konkrétní objednávku. Zhruba do 3-4 týdnů se můžete těšit na doručení vaší vysněné sedačky nebo pohovky!
  5. Pokud se vám naopak žádná látka nezamlouvá, vůbec nic se neděje. Se vzorníky obdržíte i přepravní štítek, kdy po vyzkoušení postačí vzorníky zabalit, nalepit na balíček štítek a zásilku předat na jakémkoliv odběrném místě Zásilkovny. Neplatíte ani korunu!


Dbáme na kvalitu materiálu i zpracování

Pečlivě vybíráme dodavatele, kteří odpovídají našim vysokým standardům kvality a provedení.

Při úpravách nábytku spolupracujeme s firmou Lech Fabrics, která pro nás zajišťuje nabídku nadstandardních látek. Nabízí přes 100 různých druhů, ať už jde o klasické plédy, velur, eko látku, nebo moderní materiály. Důkladně kontroluje každý krok výroby, aby se k zákazníkovi dostala kvalitní látka podle jeho představ a s dlouhou životností.

Přesvědčte se sami, stránky výrobce tkanin Lech si můžete prohlédnout zde.

Lech