Zpátky (nejen) do lavic s 10% slevou! Využijte kódu: DOSKOLY10

Mirum. Pohádková kolekce nábytku do dětského pokoje

Dětský pokoj je místo, kde se protíná svět snů, zábavy, odpočinku i povinností. Prostor, kde každé dítě realizuje své nejodvážnější nápady. Interiér by proto měl odrážet vše, co je vašemu dítěti blízké a měl by ho podněcovat v kreativním rozvoji a nabídnout mu prostor, kde bude rádo trávit čas a cítit se zde v bezpečí. Ideálním řešením je najít nábytek, který dokáže mít fantastické tvary a motivy. A my ho pro vás máme.

 

Mirum. Pohádková kolekce nábytku do dětského pokoje

Mirum. Pohádka právě začíná.

Žila byla jedna designerská představa.
Chtěla vytvořit kolekci nábytku pro děti, která bude jedinečná ve všech ohledech. Ta představa chtěla, aby to nebyly jen obyčejné skříně a poličky. Přála si vytvořit ztělesněný dětský sen plný fantazie, nekonečných možností, útulnosti a bezpečí.

Přání se jí splnilo! A dostalo jméno Mirum.

Chcete vědět, jak to bylo dál?

Nábytek jako domečky

Mirum ožilo v podobě nábytku ve tvaru domečků s vlastní střechou. A to proto, aby ze šuplíku vznikla garáž pro auta a z police postel pro méďu. Mirum je totiž hravé, praktické a rozvíjí dětskou fantazii. Najednou si Mirum přál každý pokojíček, který chtěl vypadat pro děti jako městečko snů plné možností.

Stavebnicový design

Mirum nábytek dětem dokazoval, že není obyčejný. Postupně odhaloval další své vlastnosti, které z něj udělali výjimečnou kolekci. Má stavebnicový design, takže umí vytvářet libovolné sestavy. Což umožňuje průběžné rozšiřování nábytku s rostoucími potřebami dítěte. A to se všem zalíbilo. 

Nekonečná zábava

Mirum nábytek se dětem líbil i v noci. Umí totiž ožívat a skrývá mnohá tajemství. Když do něj vložíte třeba baterku, rozzáří se jeho okna jako v opravdové ulici. Takže každé hračce posyktne domov a výhled ven. Okna slouží jako madla. Skvěle se drží, jsou měkká a zaoblená.

Nábytek fungující jako dětské hřiště

A čím si Mirum ještě získal děti i rodiče? Možností šplhat po něm jako po prolézačce. Plně vybavenou místnost proměnil v dětské hřiště pro předškoláky a větší děti. Jeho konstrukce se nezlomí, nepoškodí, je bezpečná a unese až 120 kg. Měkké baldachýny ochraňují domečky i hrající si děti.

A tak se kolekce Mirum vydala do světa, aby mohla těšit další děti i rodiče. Pohádka tak pokračuje dál. 

Můžete to být nyní vy, kdo Mirumu vdechne další příběh, odehrávající se ale už u vás doma :-).


Produkty z článku

Regál ve tvaru domečku MIRUM šedý/bílý

Regál ve tvaru domečku MIRUM šedý/bílý

Do 5-10 dnů u vás
3 215 Kč
Dětský regál MIRUM šedý/bílý

Dětský regál MIRUM šedý/bílý

Do 5-10 dnů u vás
4 249 Kč
Skříň ve tvaru domečku MIRUM šedá

Skříň ve tvaru domečku MIRUM šedá

Do 5-10 dnů u vás
6 415 Kč
Kontejner na kolečkách MIRUM šedý/bílý

Kontejner na kolečkách MIRUM šedý/bílý

Do 5-10 dnů u vás
3 345 Kč

Produkty najdete v těchto kategoriích


Sdílejte článek s přáteli   Sdílet

Andrea Stujová

Andrea Stujová
autor článku

Jsem máma dvouletého syna a holka z vesnice s veselou duší i povahou, zato však s příjmením, s nímž to mám jako s pravopisnými pravidly – také jasně existují, mají svou podobu, ale málokdo si je pamatuje a píše správně. Díky tomu jsem možná získala svérázný pohled na svět a smysl pro humor, jež se snažím promítat do každodenních situací, práce i písemných záznamů.

Magisterský titul z oboru sociální a masová komunikace jsem uplatňovala více než třináct let v manažerské funkci v reklamní agentuře. Kromě toho jsem se věnovala ještě produkci a v rámci vedlejšího zájmu psaní a copywritingu. V roce 2021 jsem vydala v nakladatelství Pointa svou knižní prvotinu Psaní se nečervená. Nejen o knize vyprávím v prvním a druhém rozhovoru. V současné době spolupracuji s Houseland jako blogerka a Content and product specialist.

Vášnivě ráda čtu, peču, zajímám se o umění a design, uklidňuji se procházkami v přírodě, dobrou kávou a hořkou čokoládou. Do své nejbližší rodiny, kterou miluji, bezpochyby řadím svého jorkšíra a kočku.


Další zajímavé články

9. 11. 2021

Znáte modulární nábytek MOBIUS?

S velkou radostí vám představujeme geniální edici modulárního nábytku MOBIUS. Pokud patříte mezi ty, které jen tak nějaká sériová kolekce nábytku neuspokojí, jste tady správně.

26. 9. 2022

9 trendů do dětského pokoje, které musíte vyzkoušet

Dětský pokoj je malé království každého dítěte. Je to prostor, kde probíhají velké mylníky od lezení či prvních kroků, až po první zamilované dopisy, přátelství a záliby. Vytvořte pro své děti...

19. 9. 2023

Japandi - styl, který si vás získá

Jak už sám název napovídá, jedná se o styl kombinující japonský minimalismus se skandinávským smyslem pro estetiku. Ač na první pohled neslučitelné styly, opak je pravdou, neboť výsledkem Japandi je...

Snadné vrácení a reklamace

Na vrácení máte až 60 dnů

26 000 produktů

Unikátní a stylová nabídka

Doprava ZDARMA

Nad 2500 Kč jde doprava na nás

96 % spokojených zákazníků

Jejich recenze hovoří za vše