Vánoční atmosféra u Vás doma

Je tady den v roce, na který nejen děti čekají s nedočkavostí a radostí. Vůně vánočního stromku, sváteční stůl, plno lahůdek a úžasná výzdoba, ale především sváteční nálada, na kterou budete vzpomínat celý život. Neotálejte a začněte se připravovat na Vánoce už dnes.

Vánoční atmosféra u Vás doma

Vánoční výzdoba obývacího pokoje

Obývací pokoj se přes Vánoce mění v kouzelné místo stvořené pro odpočinek u pohádek a šálku horkého kakaa. Rozsviťte světýlka na vánočním stromku, zatáhněte závěsy a zachumlejte se do vánočních polštářů. Do okna pověste svítící hvězdu, na konferenční stůl postavte adventní věnec a vánoční pohoda může začít. Ve svátečním obývacím pokoji je nejdůležitější správná atmosféra.

Povlak na polštář 3D Merry Christmas zelený

Jak ji vytvořit? S pomocí světla. Využijte světýlka na vánoční stromeček, svíčky, lucerny a osvětlete sváteční obývací pokoj množstvím blikajících světýlek. Už od začátku adventu si můžete užít sváteční atmosféru a ozdobit stůl, krb nebo komodu adventním věncem s tradičními čtyřmi svíčkami.

Dekorativní svíčka Choin 22 cm bílá

NÁŠ TIP:

Nakoupili jste si příliš mnoho ozdob a nemáte už pro ně místo na vánočním stromečku? Nevadí, poradíme, co s nimi! Využijte je například jako dekoraci na komodě. Stačí umístit různé vánoční ozdoby a kouličky na tácek nebo do misky a položit na horní desku komody. Jednoduché, ale efektní! Případně zavěste vánoční ozdoby na různě dlouhé zlaté stuhy jako dekoraci na garnýž a vytvořte si tak v okně svého obýváku vánoční „záclonu“.

Doplňky, které zaženou zimní chlad

V šedivých a chladných zimních dnech je nejlepším rozhodnutím udělat si pohodlí hezky doma v teple. Není nic lepšího, než když můžete sedět zabalení do měkoučké deky a nohy vám zahřívá huňatá kožešina. Anebo sedíte u krbu s horkým jablečným punčem v ruce. Právě doplňky jako přehozy, deky či kožešiny jsou nezbytností pro toto roční období.

Deka Saco 003 - 127x152 cm šedá

 

DÍKY VÝZDOBĚ POCÍTÍTE DUCHA VÁNOC JIŽ OD PROBUZENÍ

Cítit ducha Vánoc již od samého okamžiku probuzení může být sice netradiční, ale rozhodně příjemné. Budete však pro to muset něco udělat – vyzdobit si svůj pokoj. Existuje mnoho způsobů, jak toho docílit. Povlečení už dávno není pouze nezbytnou součástí postele. Díky dnešní široké nabídce je výrazným prvkem dokonale dotvářejícím každý interiér. Pokud během Vánoc bude vaší volbou vánoční povlečení, umocníte pravou atmosféru Vánoc i ve vaší ložnici. O to milejší bude přivítání vašich hostů či rodiny v pokoji s vánočním povlečením.

Flanelové povlečení Silentnight šedé

Pokud přemýšlíte nad novými vánočními dekoracemi, vše potřebné najdete ZDE.


Sdílejte článek s přáteli   Sdílet

Další zajímavé články

7. 4. 2023

Jak podávat kávu při slavnostních příležitostech?

Káva je neodmyslitelnou tečkou skvělého oběda nebo večeře. Pokud pořádáte hostinu, měla by působit o to exkluzivněji a my vám přinášíme několik tipů, v čem můžete kávu servírovat. Jde to stylově,...

18. 12. 2022

Vánoční pohoda o svátcích

Vánoční svátky mají hluboký význam v srdcích mnohých lidí. Každý je nicméně prožívá po svém. Některé aktivity opakujeme každý rok, na některé z dětství už jsme zapomněli… Připomeňte si je s námi!...

9. 1. 2023

Jak na moderní koupelnu

Malá místnost, která zvládá velké věci. Taková je koupelna, často opomíjená Popelka domácnosti, jejíž zařizování si rozhodně zaslouží velkou dávku pozornosti. Jak z obyčejné koupelny vykouzlit...

Snadné vrácení a reklamace

Na vrácení máte až 60 dnů

13 000 produktů

Unikátní a stylová nabídka

Doprava ZDARMA

Nad 2500 Kč jde doprava na nás

97 % spokojených zákazníků

Jejich recenze hovoří za vše