Zpátky (nejen) do lavic s 10% slevou! Využijte kódu: DOSKOLY10

Vánoční pohoda o svátcích

Vánoční svátky mají hluboký význam v srdcích mnohých lidí. Každý je nicméně prožívá po svém. Některé aktivity opakujeme každý rok, na některé z dětství už jsme zapomněli… Připomeňte si je s námi! Anebo objevte nové, které se pro vás stanou neodmyslitelnou součástí každých dalších Vánoc.

Vánoční pohoda o svátcích

Založte novou rodinnou tradici

Každý z nás prožívá a vnímá toto výjimečné období po svém, ať už si z dětství přinesl nějaké rodinné tradice či nikoli. Vždy je ten správný čas na nové zajímavé zvyky, které můžete prožívat se svými přáteli, partnerem i vlastními dětmi, které je možná jednou předají zase svým potomkům. Třeba se inspirujete některými z výše uvedených, nebo vytvoříte vlastní. Je to na vás! Hlavní je, abyste si tyto svátky užili pokud možno ve zdraví, lásce a harmonii se svými nejbližšími.

 

Pyžamový den

Co takhle nedělat vůbec nic? Ráno se probudit, zůstat ve svém vánočním pyžamu, dojít do kuchyně pro sladké pečivo a vrátit se zase zpět do postele s hřejivým povlečením. Pak už jen zapnout pohádky nebo vánoční filmy, ležet a vychutnávat si sváteční pohodu. Vězte, že takový den si všichni občas zasloužíme. Minimálně jednou do roka rozhodně!

Večerní příběhy ve svitu vánočních světýlek

Dříve to byla samozřejmost číst dětem před spaním nebo si za dlouhých večerů vyprávět kouzelné příběhy ze života. Děláte to někdy? Pokud ne, je ideální příležitost se k tomu vrátit.

NÁŠ TIP:

Uvařte si horké kakao nebo vánoční punč, oblečte pohodlné pyžamo a rozsviťte všechna vánoční světýlka. Roztáhněte gauč v obýváku, zachumlejte se do teplých dek, vezměte nejoblíbenější knihu a začněte číst. Pokud už vám pusa neslouží, pusťte si příběhy vyprávěné známými osobnostmi na kazetě nebo CD. Tu správnou romantickou atmosféru vykouzlí staré gramofonové desky. A pravý relax může začít!

 

Zdobení vánočního stromku je naše oblíbené téma! Konec konců, co je lepší než se setkat v obývacím pokoji a společně si ozdobit krásný a symbolický vánoční stromek? Samotné rozvěšování ozdobiček hraje významnou roli, protože během svátků je stromeček centrem všeho dění. Zdobení vánočního stromku je ten čas, který strávíte s rodinou nebo přáteli, pohráváte si se svou kreativitou a zkrášlujete své bydlení na svátky.

 

Svíčky na adventním věnci dohořely, cukroví a svařené víno provonělo kuchyně a Vánoce už klepou na dveře. Vánoce možná znamenají pro každého z nás trochu něco jiného, hlavní poselství ale zůstává stejné. Mír, pokoj a příslib radosti všem lidem dobré vůle. Pohoda v rodinném kruhu a šíření radosti. Dovolte nám sdílet poselství Vánoc touto formou i právě s Vámi. Děkujeme za přízeň a důvěru každého z Vás a těšíme se na Vás i v roce 2023.

 

Příjemné prožití vánočních svátků, veselého a uvolněného Silvestra a nový rok překypující zdravím přeje Houseland s.r.o.

 

Přečtěte si naše další články s vánočními tipy:


Sdílejte článek s přáteli   Sdílet

Andrea Stujová

Andrea Stujová
autor článku

Jsem máma dvouletého syna a holka z vesnice s veselou duší i povahou, zato však s příjmením, s nímž to mám jako s pravopisnými pravidly – také jasně existují, mají svou podobu, ale málokdo si je pamatuje a píše správně. Díky tomu jsem možná získala svérázný pohled na svět a smysl pro humor, jež se snažím promítat do každodenních situací, práce i písemných záznamů.

Magisterský titul z oboru sociální a masová komunikace jsem uplatňovala více než třináct let v manažerské funkci v reklamní agentuře. Kromě toho jsem se věnovala ještě produkci a v rámci vedlejšího zájmu psaní a copywritingu. V roce 2021 jsem vydala v nakladatelství Pointa svou knižní prvotinu Psaní se nečervená. Nejen o knize vyprávím v prvním a druhém rozhovoru. V současné době spolupracuji s Houseland jako blogerka a Content and product specialist.

Vášnivě ráda čtu, peču, zajímám se o umění a design, uklidňuji se procházkami v přírodě, dobrou kávou a hořkou čokoládou. Do své nejbližší rodiny, kterou miluji, bezpochyby řadím svého jorkšíra a kočku.


Další zajímavé články

4. 11. 2022

Vánoční atmosféra u Vás doma

Je tady den v roce, na který nejen děti čekají s nedočkavostí a radostí. Vůně vánočního stromku, sváteční stůl, plno lahůdek a úžasná výzdoba, ale především sváteční nálada, na kterou budete...

10. 11. 2022

Vytvořte si vlastní vánoční ozdoby

Vánoce jsou skoro tady a vy ještě nemáte vymyšlené, jak bude vypadat letošní vánoční stromeček? Chcete si vytvořit něco nového a originálního, ale nevíte jak na to? Máme pro vás tipy na vlastnoručně...

22. 1. 2023

Obývací pokoj - trendy pro rok 2023

I bytový design podléhá „módním“ trendům. A ani letos tomu nebude jinak. Velkou roli sehrála pandemie, kvůli které se stále více klade důraz na psychickou pohodu, která má vládnout v našich...

Snadné vrácení a reklamace

Na vrácení máte až 60 dnů

26 000 produktů

Unikátní a stylová nabídka

Doprava ZDARMA

Nad 2500 Kč jde doprava na nás

96 % spokojených zákazníků

Jejich recenze hovoří za vše