Vánoční pohoda o svátcích

Vánoční svátky mají hluboký význam v srdcích mnohých lidí. Každý je nicméně prožívá po svém. Některé aktivity opakujeme každý rok, na některé z dětství už jsme zapomněli… Připomeňte si je s námi! Anebo objevte nové, které se pro vás stanou neodmyslitelnou součástí každých dalších Vánoc.

Vánoční pohoda o svátcích

Založte novou rodinnou tradici

Každý z nás prožívá a vnímá toto výjimečné období po svém, ať už si z dětství přinesl nějaké rodinné tradice či nikoli. Vždy je ten správný čas na nové zajímavé zvyky, které můžete prožívat se svými přáteli, partnerem i vlastními dětmi, které je možná jednou předají zase svým potomkům. Třeba se inspirujete některými z výše uvedených, nebo vytvoříte vlastní. Je to na vás! Hlavní je, abyste si tyto svátky užili pokud možno ve zdraví, lásce a harmonii se svými nejbližšími.

 

Pyžamový den

Co takhle nedělat vůbec nic? Ráno se probudit, zůstat ve svém vánočním pyžamu, dojít do kuchyně pro sladké pečivo a vrátit se zase zpět do postele s hřejivým povlečením. Pak už jen zapnout pohádky nebo vánoční filmy, ležet a vychutnávat si sváteční pohodu. Vězte, že takový den si všichni občas zasloužíme. Minimálně jednou do roka rozhodně!

Večerní příběhy ve svitu vánočních světýlek

Dříve to byla samozřejmost číst dětem před spaním nebo si za dlouhých večerů vyprávět kouzelné příběhy ze života. Děláte to někdy? Pokud ne, je ideální příležitost se k tomu vrátit.

NÁŠ TIP:

Uvařte si horké kakao nebo vánoční punč, oblečte pohodlné pyžamo a rozsviťte všechna vánoční světýlka. Roztáhněte gauč v obýváku, zachumlejte se do teplých dek, vezměte nejoblíbenější knihu a začněte číst. Pokud už vám pusa neslouží, pusťte si příběhy vyprávěné známými osobnostmi na kazetě nebo CD. Tu správnou romantickou atmosféru vykouzlí staré gramofonové desky. A pravý relax může začít!

 

Zdobení vánočního stromku je naše oblíbené téma! Konec konců, co je lepší než se setkat v obývacím pokoji a společně si ozdobit krásný a symbolický vánoční stromek? Samotné rozvěšování ozdobiček hraje významnou roli, protože během svátků je stromeček centrem všeho dění. Zdobení vánočního stromku je ten čas, který strávíte s rodinou nebo přáteli, pohráváte si se svou kreativitou a zkrášlujete své bydlení na svátky.

 

Svíčky na adventním věnci dohořely, cukroví a svařené víno provonělo kuchyně a Vánoce už klepou na dveře. Vánoce možná znamenají pro každého z nás trochu něco jiného, hlavní poselství ale zůstává stejné. Mír, pokoj a příslib radosti všem lidem dobré vůle. Pohoda v rodinném kruhu a šíření radosti. Dovolte nám sdílet poselství Vánoc touto formou i právě s Vámi. Děkujeme za přízeň a důvěru každého z Vás a těšíme se na Vás i v roce 2023.

 

Příjemné prožití vánočních svátků, veselého a uvolněného Silvestra a nový rok překypující zdravím přeje Houseland s.r.o.


Sdílejte článek s přáteli   Sdílet

Další zajímavé články

8. 6. 2019

Pestrá letní nabídka brazilských houpacích křesel

Slyšeli jste již o brazilských závěsných houpacích křeslech? V poslední době se těší veliké oblibě. Důvodů, proč se brazilské křeslo vyplatí, je více.

26. 9. 2022

9 trendů do dětského pokoje, které musíte vyzkoušet

Dětský pokoj je malé království každého dítěte. Je to prostor, kde probíhají velké mylníky od lezení či prvních kroků, až po první zamilované dopisy, přátelství a záliby. Vytvořte pro své děti...

9. 11. 2021

Znáte modulární nábytek MOBIUS?

S velkou radostí vám představujeme geniální edici modulárního nábytku MOBIUS. Pokud patříte mezi ty, které jen tak nějaká sériová kolekce nábytku neuspokojí, jste tady správně.

Snadné vrácení a reklamace

Na vrácení máte až 60 dnů

13 000 produktů

Unikátní a stylová nabídka

Doprava ZDARMA

Nad 2500 Kč jde doprava na nás

97 % spokojených zákazníků

Jejich recenze hovoří za vše